На Тернопільщині шукають, хто їм підкинув львівське сміття

25 жовтня 2019 Львів
Share Button
Фото: офіційний сайт Берижанської міської ради
На сміттєзвалищі поблизу Бережан міськрада встановлює камери спостереження і просить зголоситися свідків, які щось знають про вантажівки, що скинули тут сміття.

«У ніч з 22 на 23 жовтня 2019 року невідомі особи шляхом пошкодження замка та зняття шлагбаума на територію сміттєзвалища поблизу с. Павлів (урочище Бізятин) завезено близько десяти вантажних автомобілів зі сміттям, – повідомили у пресслужбі Бережанської міської ради. – При щоденному об’їзді першого заступника міського голови Петра Адамовича та начальника відділу житлово-комунального господарства Зіновія Халупника сьогодні було отримано інформацію від сторожа ТзОВ «Компанія «Еко-Інвест».

При огляді сміття запідозрили, що воно львівське, оскільки знайшли чимало квитанцій та документації з м. Львова. Міськрада Бережан звернулась через ЗМІ з проханням, якщо комусь відома інформація щодо цієї події, звертатися до них.

У приймальні першого заступника міського голови м. Бережани Петра Адамовича кореспондентці ІП Діло розповіли, що злочин розслідують. А щоб у львів’ян чи кого б там не було не виникало бажання вивозити своє сміття на чужу територію, в урочищі Бізятин встановлюють цілодобові камери стереження.

Читайте також: У платіжках львів’ян додасться ще один пункт

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі