На Пластовій буде прилад для вимірювання якості повітря

21 листопада 2019 Життя, Львів
Share Button
Депутати ЛМР підтримали електронну петицію “Встановлення приладу вимірювання забруднення повітря на вул. Пластовій, 13 з метою постійного відстежування шкідливого впливу на населення“.

На сесію ЛМР була запрошена авторка петиції Марія Щебет, яка розповіла, що ще до початку голосування почались різноманітні маніпуляції стосовно вставновлення приладу, передає кореспондентка ІП Діло.

«Зокрема, позавчора на Пластову, 13 прибула виїзна лабораторія, яка вимірювала рівень забруднення повітря, – розповіла активістка. – Але заміри проводились за допомогою приладів, розрахованих лише на дуже високу концентрацію речовин. Вони не розраховані на розраховані для встановлення ГДК (гранично допустимої концентрації) речовин у сельбищній зоні».

Марія Щебет наполягала на тому, що місто має закупити спеціальний високочутливий прилад для встановлення на Пластовій, 13 вартістю у 1,5 млн грн. «Зараз у резілі зазначено 300 тис. грн, проте це будуть викинені на вітер гроші, – наголосила вона. Адже за таку суму можна придбати лише низько чутливий прилад. Я думаю, що в той час, коли депутати ремонтують сесійну залу Ратуші за 15 млн. і витрачають по кілька мільйонів на рекламу проекту «Зелене місто», такі кошти можна знайти для важливих потреб жителів міста».

Депутати більшістю голосів проголосували за прийняття такого рішення. Відтак, департамент містобудування повинен у 30-денний термін розробити дорожнью карту для реалізації проєкту, з якою пізніше ознайомиться екологічна комісія.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі