На зупинках транспорту на Львівщині невідомий залишає ящики кави

27 травня 2022, 12:30 Львів
Share Button
Невідома особа останні декілька днів залишає ящики кави на зупинках громадського транспорту на трасі Стрий-Дрогобич у селах Нижні Гаї та Верхні Гаї Дрогобицького району.

Про це повідомили в місцевій фейсбук-спільноті, пише видання “Медіа Дрогобиччина”. Зазначається, що вчора, 26 травня, аналогічні ящики з кавою в брикетах без жодних етикеток з’явилися на зупинках вже у самому селі Нижні Гаї.

“Прошу бути уважними, повідомити родичів і знайомих, бо невідомо, що за кава в тих брикетах і що це за “ДОБРОЧИНЕЦЬ” залишає каву в громадських місцях”, – написали у фейсбук-спільноті.

“А й справді, якщо хтось бажає допомоги, то допомога мала б бути адресною, якщо хтось загубив, то не може однакова згуба повторюватися на різних зупинках і в різні дні. Тому краще утриматися і не брати таких “подарунків”, – додали своєю чергою журналісти видання.

Про ці “подарунки” журналісти вже повідомили поліцію. Там відповіли, що необхідно, аби хтось із мешканців села приніс пачку кави на експертизу та написав заяву.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі