Нардепу Рущишину вкотре відмовили в оренді приміщення під громадську приймальню

23 січня 2020 Львів, Політика
Share Button
Фото: MY.UA
Депутати ЛМР вирішили, що Ярослав Рущишин не отримає приміщення по вул.Ген.Чупринки, яке він збирався використовувати під громадську приймальню.

Так вирішили сьогодні, 23 січня, на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради. Мова йшла про оренду на п’ять років.

Попри те, що це питання розглядають вже не вперше, а міський голова Львова Андрій Садовий довго й наполегливо переконував і просив депутатів “поставитись по-людськи до потреб депутата”, вони вирішили інакше.

“У нас є районні ради, які мають всі умови для того, щоб у їхніх будівлях були приймальні народних депутатів, – вважає депутат ЛМР Ігор Телішевський. – На мою думку, недоцільно виділяти спеціальні приміщення для таких потреб. Крім того, існує ризик, що такі приймальні згодом можуть віддати в оренду іншим особам або ж використовувати не за призначенням. Тому рішення про надання нардепові приміщення на Стрийській я не можу підтримати”.

На думку депутата Юрія Кужелюка, місто може використати це приміщення більш ефективно, аніж облаштувати депутатську приймальню.

“Востаннє нардепи сприяли тому, щоб місто отримувало кошти, коли ми святкували 750-річчя Львова, тобто 2006-го року, – зазначає він. – З тих пір – тиша. Я думаю, якщо котрийсь з нардепів хоче мати у місті власну приймальню, то мусить на початку щось корисне для міста зробити в якості народного обранця. Наприклад, залучити кілька мільйонів інвестицій. А тоді вже може претендувати на те, щоб Львів виділяв йому приймальню”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі