Наступного тижня у Львові буде +13 градусів

22 лютого 2020 Життя, Львів
Share Button
Синоптики прогнозують, що з наступного тижня варто очікувати справжнього весняного тепла.

Погода в Україні найближчим часом порадує жителів країни аномально теплими показниками. Згідно з прогнозом Українського гідрометцентру, рекордних температур варто чекати вже 26 лютого, але тим часом українців попереджають про сильну негоду в період з 23−24 числа.

23 лютого всю Україну накриє потужний атмосферний фронт з сильними дощами (де температура нижче — з мокрим снігом) та поривчастим вітром. Лише на Закарпатті, у Чернівецькій області і на Півдні — дощі невеликі.

У понеділок, 24 лютого, погода ще серйозніше погіршиться – похолодання до +1… +4 (крім Півдня та Закарпаття до +4… +7 градусів). Вітер буде загрозливо сильним – від 17 до 22 м/с, у багатьох областях – зливи.

25 лютого погода знову різко зміниться – вітер вщухне, потеплішає до +4… +8, а на Заході – до +10, невеликі осередки опадів залишаться лише на північному заході.

А ось в середу, 26 лютого, варто очікувати справжнього весняного тепла – від +6 до +11, а на Заході – від +8 до +13, але у західних областях буде хмарно з незначними опадами.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі