Новояворівськ нині-завтра буде з теплом

15 листопада 2019 Львів
Share Button
Тепло у Новояворівську можуть запустити вже на вихідних.

Про це голова Львівської ОДА Маркіян Мальський заявив під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо недопущення зриву опалювального сезону у містах Новояворівськ та Новий Розділ, – інформує пресслужба Львівської ОДА.

«Щодо Новояворівська: на сьогодні є підписаними трудові угоди із державною компанією НАК «Нафтогаз України», яка стабільно може виплачувати зарплату. Найближчим часом – це сьогодні-завтра, працівникам надійдуть кошти для погашення боргу із заробітної плати. Ще дві частини від суми – після запуску опалення. Після виплат першої суми, працівники будуть готові приступити до роботи і дати тепло. Це питання днів. Сподіваємось, тепло надійде у домівки мешканців Новояворівська вже у неділю. У Новому Роздолі ситуація є складнішою через проблеми з комунікаціями – мережі поки не готові до запуску через прориви», – наголосив Маркіян Мальський.

Нагадаємо, з робочим візитом на Львівщину 13 листопада прибув Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, щоб вирішити питання з теплопостачанням у містах. Спільно з головою Львівської ОДА Маркіяном Мальським він оглянув роботу Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ та поспілкувався із робочими колективами підприємств.

За словами прем’єра, Уряд звернувся до правоохоронних органів задля розслідування і встановлення причетних до зриву опалювального сезону в зазначених вище містах Львівської області, а також несвоєчасній виплаті заробітної плати працівниками двох ТЕЦ.

Читайте більше про Новояворівськ та Новий Розділ

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі