Новим віцепрем’єром став львів’янин

04 лютого 2020 Львів, Політика
Share Button
Верховна Рада України ухвалила в цілому проєкт постанови №2768 про призначення Дениса Шмигаля віцепрем'єр-міністром України, міністром розвитку громад та територій України. Відповідне рішення підтримали 278 народних депутатів України.

Так, відповідно до подання прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, яке надійшло до ВР 16 січня 2020 року, парламентарі підтримали призначення Дениса Шмигаля на посаду віцепрем’єр-міністра, міністра розвитку громад та територій України, передає УНН.

“Фокус цього міністерства зараз важливо спрямувати на питання децентралізації. Ми за п’ять місяців дуже тісно співпрацювали з головами ОДА, було безліч завдань. Під час виконання цих завдань найкраще проявив себе Денис Шмигаль. Я пропоную вам, прошу призначити його віцепрем’єр-міністром України, міністром розвитку громад та територій України”, – сказав прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час обговорення проєкту постанови.

За словами самого Шмигаля, реформа децентралізації буде продовжена міністерством. Також новий віцепрем’єр-міністр України, міністр розвитку громад та територій України склав присягу народного депутата України.

Довідково.

Денис Шмигаль народився 15 жовтня 1975 року в Львові.

Закінчив Львівську політехніку, інженер-економіст (1997). Навчався і стажувався за кордоном.

Нагадаємо, раніше ми писали, що міністр розвитку громад і територій України Альона Бабак пішла  у відставку. На її місце обговорювалася кандидатура голови Івано-Франківської ОДА, львів’янина Дениса Шмигаля.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі