Нижня білизна у палаці Потоцьких: модель станцювала інтим в Блакитній залі

12 листопада 2019 Життя, Львів
Share Button
У Львові у палаці Потоцьких зняли рекламу нижньої білизни.

У Львові розгоряється дискусія навколо відео, де фігурує Блакитна зала палацу Потоцьких, у якій модель в білизні танцює на столі.

Випили вино біля палацу Потоцьких у Львові, потроху вивітрився шашличний дим із музейних залів,витратили "зароблени" гроші,і, потягнуло на нові зароБЛЯння бабла,Воно ж для культуролога не пахне.Це відео за декілька днів в Інстаграмі переглянуло майже 110 000 глядачів,Цікаво, чи за ці пару днів, було стільки відвідувачів у музеї?Пригадав, що вже був червоний ліхтар у Підгорецькому замку, вже час вішати і у палаці Потоцьких?Кастинг буде проводити гендир навозняк?

Gepostet von Сергій Грудень am Dienstag, 12. November 2019

 

«Це відео за декілька днів в Інстаграмі переглянуло майже 110 000 глядачів. Цікаво, чи за ці пару днів, було стільки відвідувачів у музеї? Пригадав, що вже був червоний ліхтар у Підгорецькому замку, вже час вішати і у палаці Потоцьких? Кастинг буде проводити гендиректор?», – написав Сергій Грудень.

Під його постом ексгендиректорка Львівської національної галереї мистецтв Лариса Возницька-Разінкова підтвердила, що це дійсно приміщення палацу Потоцьких у Львові.

«Чекаємо відповіді Міністерства культури. Жесть. Експозиційний зал. Вдень картини – ввечір стриптиз шоу??? Це дійсно там, і стіл Блакитного залу. Навіть скатертину не змінили. У цьому випадку можу сказати страшну для мене фразу: “Добре, що батько не дожив до цього бруду”», – написала Возницька-Разінкова, згадуючи свого батька, який багато десятиліть був директором галереї мистецтв та палацу Потоцьких.

Також людей цікавить, чи дійсно теперішній директор Львівської національної галереї мистецтв погодив цю зйомку? Але поки його відповіді немає. Частина ж аудиторії висловилася, що тут немає нічого катастрофічного, оскільки це лише «гарна реклама» білизни у культурному місці. Тому дискусія точиться навколо того, чи варто такого роду рекламу знімати у музеях?

Як вдалося з’ясувати журналісту ІП «Діло», це відео з’явилося в Instagram тиждень тому (4 листопада). Його залила туди модель-блогерка Viktoria L Yarova (vi_blabla), яка брала участь у зйомці.

«Я люблю музеї, білизну і танці», – підписала вона відео.

У коментарях люди питають у неї в якому це музеї знято? На що дівчина відповіла: «нехай це залишається таємницею».

Мережа білизни zhilyova_lingerie опублікувала це відео в Instagram чотири дні тому. Написано, що це «тізер колекції Zhilyova lingerie SS 2020».

Саме це відео набрало вже 110 тис. переглядів.

А ось так виглядає Блакитний зал у палаці Потоцьких. Дійсно там є такий стіл, на якому модель танцювала.

Станом на 10:00 13 листопада – відео були видалені з Instagram мережі білизни та моделі. Однак станом на 15:00 вони знову доступні.

Адміністрація Львівської національної галереї мистетцв ім. Бориса Возницького, якій належить Палац Потоцьких, повідомила ZAXID.NET, що зйомки відбувалися згідно з офіційно укладеною угодою, однак у ході зйомок модель без дозволу вилізла  на музейний стіл. Зйомки мали місце у серпні, ціна питання була 3600 грн за одну годину зйомок. Рекламісти орендували Блакитну залу на дві години. Гендиректор Львівської галереї мистецтв Тарас Возняк каже, що у самому факті зйомок реклами жіночої білизни  не бачить нічого поганого, але все ж рекламісти порушили умови угоди, які забороняють безпосередньо використовувати музейні експонати.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі