“Онур” отримає півмільярда гривень за ремонт 240 км доріг Львівщини

23 січня 2022, 14:18 Львів
Share Button
Ілюстративне фото
Трирічний контракт передбачає експлуатаційне утримання уже відремонтованих доріг.

Служба автомобільних доріг у Львівській області 18 січня уклала угоду на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення в області з ТОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл” на 561,2 млн грн. Про це стало відомо з порталу електронних закупівель Prozorro, пишуть “Наші гроші. Львів”.

Згідно з угодою, відремонтують 237,5 км на різних автошляхах в межах області. Зокрема, два транспортних кільця на трасі Львів-Краківець (Західний обхід міста Львова), а також ділянки різної протяжності на трасі Т-14 у напрямку до Старого Самбора. Крім того, відремонтують 50 км автошляху Львів – Пустомити – Меденичі та 70 км на дорозі Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий.

Контракт укладено до кінця 2024 року. У 2022 році передбачено фінансування у розмірі 5 млн грн. Наступні 2023 та 2024 роки – по 278,1 млн грн. У кошторисі передбачено не лише ремонт асфальтного покриття, але й повний спектр робіт з догляду за станом траси та узбіч.

Нагадаємо, турецьке ТОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл” – найбільший підрядник з ремонту доріг у Львівській області і є одним з так званих фаворитів “Укравтодору”, тобто однією з компаній, які отримують левову частку підрядів на ремонти доріг в Україні. Зокрема в рамках президентської програми “Велике будівництво”.

Лише протягом минулого 2021 року компанія отримала замовлень на 39,5 млрд грн. З них у Львівській області 6,1 млрд грн.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі