
Дискусія між Спринським і Савєльєвим розгорілась у соцмережі Фейсбук після того, як “активіст” виклав копію ухвали Личаківського районного суду м.Львова, у якій зобов’язує уповноважену особу ТУ ДБР внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, надані у скарзі Спринського.
Сама скарга стосується очільника поліції Львівщини Василя Віконського, який 15 листопада на полігоні дозволив представникам ЗМІ позмагатися між собою у стрільбі. На думку Спринського, Віконський вчинив страшний кримінальний злочин, давши зброю до рук цивільним особам. Той факт, що стрільба проходила на полігоні, під контролем професіоналів, а представники ЗМІ мають право на носіння зброї і хтось з них навіть проходив строкову службу в армії не наштовхнув “активіста” на думку, що ж тут такого кримінального.
“Віконський залучив і надав можливість занять у вогневих дисциплінах з табельної зброї – цивільним, а саме – журналістам, як йшлось на сторінці прес-центру ГУНП, Віконського та публікацій у ЗМІ, – викладає свої думки Іван Спринський у Фейсбук (правопис автора збережено – ІП Діло.) – Як відомо, жодні інструкції чи накази МВС не передбачають передачі вогнепальної зброї та набоїв цивільним, а тим більше залучення оперативних підрозділів до подібних заходів. Отож, ТУ ДБР розташоване у м. Львів та Віконський, якого вони ймовірно покривають сьогодні знову були змушені судом дотримуватись норм КПК”.
Натомість дії Спринського викликали насмішки у львівських журналістів. Зокрема, Микола Савєльєв зауважив, що за своє життя 12 разів залучався до стрільби на полігоні іншими очільниками УМВС. І саркастично зауважує, що “вчити журналістів стріляти під час війни – це майже теракт”.
Залишається лише додати, що активний учасник всіх мітингів за участю атовців Іван Спринський, вочевидь, має гостру відразу до зброї. І хоча його військова професія за документами звучить як “військовий музикант”, він так і не зголосився піти до армії. Адже там – зброя. Доведеться стріляти…
Коментарі