Поблизу Львова будують найбільшу школу в Західному регіоні України. Фото

29 червня 2021, 16:42 Життя, Львів
Share Button
Фото: SOKILNYKY-RADA.GOV.UA
У школі хочуть збудувати басейн, спортивні та тренажерні майданчики, кухню-їдальню та встановити ліфт.

У селі Сокільники, що поблизу Львова, триває будівництво найбільшої школи у Західному регіоні України на 660 місць, йдеться на сайті громади.

Школа буде розташована на вулиці Успенській, неподалік від храму Успіння Пресвятої Богородиці (УПЦ КП).

Як йдеться у повідомленні, у школі запланували збудувати басейн, спортивні майданчики зі штучним покриттям, тренажерний майданчик зі всім необхідним обладнанням, а також кухню та їдальню. Крім того, встановлять ліфт, пристосований для маломобільних дітей.

Проєкт школи

Як пояснив голова Сокільницької ОТГ Тарас Сулимко, наявність ліфта зумовлена новими вимогами до будівництва шкіл, які передбачають необхідність створення умов для пересування осіб з обмеженими можливостями.

На сьогодні вже встановлені колони їдальні і спортзалу, завершується бетонування колон і кладка цегляних стін третього поверху основного корпусу школи. Проводять підготовчі роботи до бетонування покриття і влаштування конструкцій даху.

Як стало відомо з порталу електронних закупівель Prozorro, Сокільницька сільська рада в результаті відкритих торгів 12 липня уклала договір з ТОВ «Вельт-Кепітал» на будівництво загальноосвітньої школи за 166,9 млн грн.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі