Посадовець міграційної служби зі спільником легалізовували на Львівщині росіян

04 липня 2022, 14:56 Львів
Share Button
Фото прокуратури
Під час проведення 35 обшуків правоохоронці виявили документи для легалізації понад 160 іноземців, зокрема громадян рф.

Про це повідомила Львівська обласна прокуратура.

Вказується, що про підозру повідомили заступнику начальника одного з регіональних управлінь міграційної служби України та його спільнику в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).

“За даними слідства, підозрювані організували схему легалізації перебування на території України іноземних громадян з країн підвищеного терористичного ризику та країни-агресора. Посадовець міграційної служби, залучивши товариша, підшукував мігрантів і пропонував їм за 10-15 тис доларів США оформити дозвіл на постійне проживання в Україні. Остаточна сума “винагороди” залежала від країни походження, типу документів і термінів їх оформлення. Іноземцям видавалися посвідки на тимчасове проживання, постійне проживання в Україні або посвідчення біженців”, йдеться в повідомленні прокуратури.

Посадовця та його спільника затримали одразу після отримання оплати за “послуги” 10 тис. доларів. Зараз вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. 

Під час проведення 35 обшуків правоохоронці виявили документи для легалізації понад 160 іноземців, зокрема громадян рф. Їх підозрювані легалізували на території Київської та Львівської областей. Крім того було вилучено понад 320 тис. доларів США і 400 тис. грн.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі