Про порушників карантину закликають повідомляти на Гарячу лінію

01 квітня 2020 Львів
Share Button
Фото: ДІЛО
У кожному районі Львова створені мобільні групи, які здійснюють перевірку дотримання правил карантину.

Про це в ефірі одного із львівських радіо повідомила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, передає Мediastar.

Групи працюють з 16 березня і вже складено 38 протоколів на виявлених порушників.

Найперше вони перевіряють, чи припинена діяльність тих закладів, які мають бути закриті. На превеликий жаль, є поодинокі випадки, коли такі заклади були відкриті.

Також мобільна група перевіряє дотримання правил карантину всередині магазинів, супермаркетів – тобто тих закладів, яким дозволено працювати. У цих закладах мають бути дезінфекційні засоби, продавці мають бути в масках і рукавичках, і якщо є черга, то покупці мають дотримуватися дистанції 2 м.

Також перевіряють ринки щодо дотримання умов карантину і дотримання заходів безпеки.

Читайте також: В Україні не закриватимуть продуктові ринки – МОЗ

Тому львів’ян закликають, якщо вони бачать порушення і недотримання правил і умов карантину, телефонувати на Гарячу лінію.

За словами маруняк, 30 березня, на штабі розглядали питання заборони перебування на дитячих і спортивних майданчиках. Сьогодні це питання буде розглядати міська комісія з питань ТЕБ і НС. Після затвердження цієї заборони комісією, мобільні групи перевірятимуть дотримання цього рішення.

Читайте також: МВС більше не дасть згоди на жоден чартер для евакуації

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі