Псевдоактивісти влаштували провокацію у львівській лікарні

28 квітня 2020 Львів
Share Button
Двоє чоловіків, які назвалися журналістами, увірвались до приймального покою, щоб "перевірити", як їм нададуть допомогу.

Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

“Як повідомили в міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, сьогодні в установі трапився інцидент, – йдеться у повідомленні. – Двоє осіб, які представилися журналістами інформаційного агентства «STOP корупції», влаштувати провокацію. Спершу вони запитували про підготовку лікарні до роботи в умовах пандемії, однак потім один із них, порушуючи правила карантину, увірвався до приймального покою, аби, з його слів, перевірити, як йому надаватимуть допомогу, якщо йому стане погано.”

Медики розповіли, що до адміністративному приміщенні вони одразу увімкнули відеокамеру й почали запитувати про підготовку лікарні до боротьби з коронавірусом, прийом пацієнтів, отримані від благодійників апарати штучної вентиляції легень, поводження з відходами у зв’язку з коронавірусом.

“Наші працівники надали їм відповіді, однак вони почали ставити більше запитань, – кажуть лікарі. – Подекуди ці журналісти говорили у підвищеному тоні, агресивно, нервували, тому ми попросили їх вийти з адміністративного приміщення на вулицю і там продовжити розмову. У той же час вони викликали поліцію, сказавши, що їм начебто перешкоджають у їхній журналістській діяльності. Тоді один з журналістів почав поводити себе ще агресивніше, мовляв, а як мене будете приймати, якщо в мене інфаркт чи інсульт? Тоді він спустився на перший поверх і почав вламуватися у приймальне відділення. Муніципальна варта намагалася його затримати, але він проштовхнувся, при цьому не продизенфікував руки, не поміряв температуру тіла і зайшов у відділення. Звісно, медики не могли відмовити йому у прийомі, бо він заявив, що в нього є скарги на серцебиття. Відтак, його оглянули, й усі показники були в нормі, зокрема й серцебиття, однак зафіксували підвищену температуру тіла — 37,4 градусів. Йому провели експрес-тест на коронавірус — тест негативний, проте в процесі розмови з ним встановлено, що 24 квітня він перебував в інфекційній лікарні і дитячій лікарні Івано-Франківська, де перебувають на лікуванні пацієнти з коронавірусом, а тому міг контактувати з ними. Тож наразі його дообстежують в умовах повної ізоляції, а медичний персонал одразу перейшов на режим роботи з людьми, які мають підозру на коронавірус”.

Хочеться зауважити, що медичні скандали і провокації у Львові – звична річ для «STOP корупції». Як раніше писав ІП Діло,  у розслідуванні Львівський активіст обікрав студентів , усюди, де назрівають скандали, пов’язані з медичною галуззю Львова, з’являться він – чоловік у білій куртці та майці з червоним надписом «STOP корупції» – Віктор Палас.

Зокрема, свого часу цей псевдоактивіст активно виступав проти реорганізації ОХМАТДИТу, проведення конкурсу на посаду нового очільника цієї структури та проявляв активність в інших медичних акціях та мітингах.

Тепер, у період пандемії, коли медики рятують людські життя, падаючи з ніг і наражаючись на смертельну небезпеку, Палас і його друзі вирішили влаштувати їм розважальне шоу. Мабуть, хотіли в такий оригінальний спосіб привітати із професійним святом – Днем працівника швидкої допомоги, яке відзначаємо сьогодні, 28 квітня. Але медикам ця вистава не видалась веселою.

Цікавий спосіб “подякувати” лікарям.

Але у кожного своя робота – хтось рятує, хтось провокує. Кожен заробляє, як вміє.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі