Рятувальники другий тиждень гасять пожежу торфу в селищі під Львовом

23 вересня 2019, 15:05 Львів
Share Button
Фото: ГУ ДСНС у Львівській області
Ще з обіду 12 вересня рятувальники ліквідовують торф’яну пожежу в с. Підсоснів Пустомитівського району.

Як повідомили у ГУ ДСНС у Львівській області, протягом 21 вересня ліквідовано горіння торфу на площі 0,15 га, ще залишається погасити 0,70 га.

Загальна площа пожежі на відкритій території становить 5 га.

Фото: ГУ ДСНС у Львівській області

Читайте також: Маркіян Мальський оголосив війну паліям сухостою

До ліквідації пожежі залучили 55 рятувальників, 6 одиниць спецтехніки та 50 курсантів із Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Читайте також: Хімічне підприємство в Чишках, що горіло наприкінці серпня, забруднює ґрунт

Головне управління ДСНС України у Львівській області вкотре звертається до львів’ян та жителів області: будь-яке недбальство чи легковажність може стати поштовхом до розвитку ще однієї торф’яної пожежі і завдати значного клопоту не тільки рятувальникам, але й місцевим мешканцям.

Довідково.

Торф горить повільно на всю глибину його залягання. Такі пожежі часто охоплюють великі площі і важко піддаються гасінню, коли горить шар торфу значної товщини. Торф може горіти в усіх напрямках, незалежно від напрямку і сили вітру, а під ґрунтом він горить навіть під час помірного дощу і снігопаду.

Торф’яні пожежі небезпечні раптовими проривами вогню з-під землі і тим, що їх край не завжди помітний.

Під загрозою можуть опинитися не лише компоненти екосистеми, а й домівки людей, які межують із торф’яними полями. Будьте обережні у поводженні з вогнем. Не спалюйте суху траву й сміття.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі