Садовий обіцяє туалети у всіх громадських місцях

07 травня 2020 Львів
Share Button
Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що якщо динаміка захворюваності у місті зберігатиметься, то послаблення карантину залишиться під питанням.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Станом на сьогодні у ситуації з коронавірусом у нас знову рекорд – за вчора було виявлено 42 підтверджені результати тестування ПЛР. А день перед тим ми мали 39. Якщо така динаміка буде зберігатись, то виникне дуже багато питань щодо послаблення карантину. Подивимось, яка динаміка буде зберігатись протягом наступних днів.

Точно можу сказати, що на свіжому повітрі робота буде відновлена, зокрема на літніх майданчиках та терасах, які почнуть працювати з 12 травня, однак там будуть дуже жорсткі правила. Те ж саме стосуватиметься парків та скверів», – зазначив мер.

Також він додав, що у всіх громадських місцях, зокрема у парках міста будуть приведені до належного стану туалети.

«Взагалі, якщо у парках немає якісних туалетів, то там потрібно буде поставити біотуалети, які будуть регулярно приводитись до ладу. Якщо ж туалети є, але вони перебувають у поганому стані, то ми прийняли вже попереднє рішення, що всі туалети громадські будуть приведені до належного стану. Там, де орендарі не дотримуються належних норм, будемо розривати договори. Сьогодні на першу позицію виходить чистота», – додав міський голова.

Читайте також: На Львівщині – новий рекорд інфікування коронавірусом

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі