Сергія Коровайника відпустили на поруки

11 грудня 2019 Львів, Політика
Share Button
Сергій Коровайник. Фото: «Гал-Інфо»
В Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду відбулося засідання щодо апеляції в.о. директора міського департаменту містобудування Сергія Коровайника у справі обрання йому запобіжного заходу.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Суд прийняв рішення – відхилити апеляційну скаргу прокурора САП, скасувати рішення суду першої інстанції про грошову заставу та вимогу здати закордонний паспорт. Відтак, Апеляційна палата ВАКС задовольнила клопотання про взяття Сергія Коровайника на поруки.

Готовність взяти Сергія Коровайника на поруки висловили екснардеп Олег Лаврик, заступники мера Ірина Маруняк, Галина Слічна, Сергій Бабак та Геннадій Васьків, а також депутат міськради Любомир Босаневич.

Нагадаємо: минулого тижня Апеляційна палата ВАКС задовольнила апеляцію Андрія Садового і скасувала заставу в розмірі 1,056 млн грн, встановлену рішенням суду попередньої інстанції. Натомість до Андрія Садового застосують особисте зобов’язання терміном до 20.01.2020 року.

До слова, під час попереднього судового засідання у ВАКС за Сергія Коровайника поручилось 8 осіб, серед яких – колишні народні депутати України, заступники мера Львова та депутати Львівської міської ради. Як прокоментував обвинувачення прокурора сам Коровайник, земельна ділянка в Рясне є комунальною землею міста, і це погоджено та підтверджено Держгеокадастром. Також він підкреслив, що рішення звільнити компанію CTP від сплати орендної плати за земельну ділянку було прийняте сесією міської ради і йшлося не лише про конкретну компанію, а й про будь-яких інвесторів, які матимуть намір збудувати у Львові індустріальний парк.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1601124640029260&set=a.524448997696835&type=3&theater

Довідково.

27 листопада Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід меру Львова Андрію Садовому та в.о. директора департаменту містобудування Сергію Коровайнику у справі індустріального парку. Клопотання прокурора в обох випадках суд задовольнив лише частково, призначивши суму застави в 50 разів меншу, аніж вимагали в САП. Йдеться про 1 млн 56 тис 550 грн. для Андрія Садового та 153 680 грн. для Сергія Коровайника. Обидва посадовці мерії подали на апеляцію, вимагаючи цілковитого звільнення від застави.

Раніше Андрій Садовий зазначав, що блокування роботи великого інвестора триває вже 3,5 роки. Через це країна недоотримала орієнтовно 150 мільйонів гривень податків за рік, а мешканці – тисячі робочих місць із європейським рівнем заробітної плати.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі