«Ще маленькою я розмалювала вдома стіни»: у Львові нагородили переможців дитячого малюнку

09 листопада 2019 Культура, Львів
Share Button
Фото: ДІЛО
У Львівському палаці мистецтв розпочала свою роботу Міжнародна мистецька виставка «Осінній Салон – Високий Замок 2019».

Про це повідомляє журналіст ІП «Діло».

Фото: ДІЛО

В палаці можна було побачити роботи не лише дорослих художників, але й ознайомитися творчістю найменших митців. На першому поверсі, де виставлені роботи дітей , нагорорджували переможців першого, другого і третього ступенів. Крім того, що юні художники отримали призи, для них організували ще й справжнє пірат-шоу. А головне, всі змогли оцінити їх хист, а там справді є на що подивитися, і що послухати.

За інформацією організаторів, тут  зустрічаються не лише художники, а й літератори, композитори, співаки, музиканти і актори. Директора ДХШЗ ім. О Новаківського Роман Зьомко повідомив, що участь у конкурсі приймали діти зі всієї Львівської області. Було надіслано близько 300 робіт, тут представили майже сотню, включаючи скульптуру.

Фото: ДІЛО

«Вважаю, що  результат просто чудовий, і знаю, що такі школи, як наша, дуже потрібні дітям, незважаючи на всі сучасні «тренди». Бо ми  вчимо мистецтву і майбутніх  лікарів, і військових, і  архітекторів, ми не ставимо за мету  всіх дітей зробити художниками, але допомагаємо  розуміти мистецтво. А ще в нашій школі  працює курс графічного дизайну, ця галузь  є  дуже популярною  в  сучасному світі, і наступного тижня в нашій школі навіть буде така виставка», – відзначив Зьомко.

Фото: ДІЛО

Перемогла у першому ступені 11-річна Оля Самотий, яка поділилася своїми емоціями.

«Ще маленькою я розмалювала вдома всі стіни, але батьки мене дали на балет, бо така була мрія мами. Ми виступали в оперному, багато тренувалися, але коли вчителька сказала – ти три роки ходиш і ніякої розтяжки, я більше не хотіла туди повертатись  і вирішила  кинути танці. Почала малювати для себе, поступила в художню школу.  І це добре, бо з мене б ніколи не вийшла танцівниця. І я дуже люблю те, що ми там робимо, хоча завжди повертаюся додому в фарбі», – сказала Оля Самотий.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі