Школи Львова переводять на навчальну платформу Google Classroom

25 березня 2020 Львів
Share Button
Львівські школи централізовано переходять на е-платформу Google Classroom. На її основі діти зможуть інтерактивно яв умовах карантину

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Для цього міське управління освіти та управління ІТ зараз – у тиждень весняних канікул – роблять усе, щоб перевести якомога більше шкіл на таке навчання.

«Із різних платформ для дистанційної освіти ми обрали платформу Google. Цільово для шкіл є спеціальний сервіс Google Classroom. За допомогою цього сервісу вчителі можуть створювати віртуальні класи, додавати туди учнів, поширювати там завдання, проводити тести для дітей і одразу ж оцінювати. Також у цей сервіс можна додавали посилання на вже існюючі уроки, відеоматеріали чи лінк на власний онлайн відеоурок, який вчителі проводять за допомогою платформи Zoom.

Ми обирали платформу, яка не вимагає коштовних рішень чи спеціального програмного забезпечення. Окрім того вона досить проста у використанні. Вчителям надсилаються всі інструкції: як працювати, як створювати користувачів, як поширювати інформацію серед учнів. Також незабаром вони отримають доступ до каналу технічної підтримки, де зможуть отримати відповіді на ті питання, які їх цікавитимуть», – розповіла Олена Гонько, начальниця управління ІТ.

Частина шкіл Львова вже давно використовує цю платформу централізовано чи в окремих класах. Google Classroom підходить для навчання учнів усіх класів, жодних обмежень немає.

«Це чудовий метод навчання, який буде корисним для вчителів і після закінчення карантину. Ми щодня працюємо над тим, щоб все більшу кількість шкіл перевести на цю єдину платформу. Можна просто читати параграфи у підручниках, але за допомогою такого комплексного рішення можна забезпечувати інтерактив вчителя з учнями: обговорити щось, задати запитання. Таке навчання дає можливості більшої взаємодії», – зазначила начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі