Скандальна фірма ремонтуватиме дорогу до Головного вокзалу

Share Button
Фото: Діло
Львівська компанія ТОВ «ВЕЛЬТ КАПІТАЛ» уклала договір з міським комунальним підприємством  «Львівавтодор» на суму 89,9 млн грн.

Фото: Діло

Згідно з домовленостями, приватна фірма зобов’язується провести реконструкцію вулиці Чернівецької, яка з’єднує вул. Городоцьку та пл. Двірцеву, що перед головним залізничним вокзалом Львова. Термін виконання робіт завершується 30 листопада 2021 року. До цього часу компанія-виконавець мусить замінити дорожнє покриття, комунікації (в т.ч. і комунікації Залізниці), прокласти велодоріжку, відремонтувати тротуари та встановити зупинки громадського транспорту.

87,5 млн грн компанія повинна освоїти впродовж 2020 року, ще 2,4 млн грн освоять у наступні бюджетні періоди. Тобто, більшість робіт будуть виконані ще цьогоріч, для чого розтягувати ремонтні роботи іще на 10 місяців – дізнаємось із відповіді на журналістський запит Діла до КП «Львівавтодор».

За цей тендер змагались чотири компанії: ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1», ТОВ «ОНУР
КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ», ТзОВ «НВП ШЛЯХБУД» та ТОВ «ВЕЛЬТ КАПІТАЛ». Пропозиція останньої компанії не була найдешевшою, проте учасник ТзОВ «НВП ШЛЯХБУД» виявився таким, що не відповідає кваліфікаційним критеріям.

Компанія-переможець, ТОВ «ВЕЛЬТ КАПІТАЛ», зареєстрована у Львові, у 2016 році. Її адреса – м. Львів, Саксанського 14, 4б. Проте, ззовні будівля зовсім не нагадує офіс компанії, що оперує мільярдами гривень.

Засновницею та керівником «ВЕЛЬТ КАПІТАЛ» є  Павленко Тетяна Євгенівна. Сама компанія, як і її господиня, є неодноразовим
фігурантом адміністративних та кримінальних проваджень.

Ось приклад однієї з останніх ухвал Галицького суду м. Львова в адміністративному провадженні:

«Будучи директором ТзОВ «Вельт-Капітал», допустила ведення податкового обліку з порушенням встановленого податку, що призвело до заниження податку на прибуток у сумі 3 591 062,00 грн та податок на додану вартість у сумі 197 296,00 грн за 2016-2017 роки».

У чому керівницю компанії було визнано винною, та присуджено штраф, який, направду, викликає сміх:

«визнати винною у скоєнні адміністративного правопорушення за ч.1 ст.163-1 КУпАП та накласти стягнення 85.00 грн штрафу в дохід держави».

Отож, як ми розуміємо, керівниця компанії допустила дії, що завдали збитків державі на 197 тисяч 296 гривень, за що понесла
відповідальність у вигляді штрафу у 85 гривень.

Загалом компанія ТОВ «ВЕЛЬТ КАПІТАЛ» заключила 139 договорів на загальну суму 1 млрд 132 млн 825 тис. 238 грн, левову частку з яких було виграно на Львівщині.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі