Скандальні активісти хочуть впливати на Галицьку митницю

10 грудня 2019 Економіка, Львів
Share Button
Фото: ZAHID.NET
Учасники "Української спілки учасників АТО" вимагають, щоб з ними погоджували усі кадрові призначення в новоствореній структурі.

Відповідну вимогу озвучив представник «УСУ АТО» Руслан Муцин під час апаратної наради у Львівській ОДА у вівторок, 10 грудня, передає Zaxid.net.

Муцин висловив невдоволення кадровою політикою нового очільника Галицької митниці Володимира Цабака, заявивши, що той «вчиняє свавілля і призначає своїх людей на ті чи інші посади». «Натомість інших митників, які на нашу думку, мали б там бути, він чомусь не призначає», – заявив він.

Руслан Муцин також озвучив вимогу про створення ініціативної групи чи кадрової комісії за участю представників громадськості щодо призначень на посади у Галицькій митниці. На це заступник голови ЛОДА Юрій Холод відповів, що передасть це побажання голові ЛОДА Маркіяну Мальському, адже рішення може прийняти лише він. Щодо будь-яких порушень на Галицькій митниці він порадив активістам звертатись у правоохороні органи.

Читайте також: В Україні запустили проєкт “Нова Митниця”

До слова, члени «УСУ АТО» не вперше озвучують свої вимоги під час сесій Львівської облради та на апаратних нарадах у ЛОДА.  Люди, які належать до цієї громадської організації, часто беруть участь у різноманітних протестних акціях у Львові, організованих як “УСУ АТО”, так і іншими організаціями. З “УСУ АТО” пов’язана низка скандалів і журналістських розслідувань. Зокрема, видання Zaxid.net стверджує, що ці особи беруть гроші за участь в акціях протесту, виконують політичні замовлення і видають себе за активістів.

Читайте також: Запуск Галицької митниці “відзначили” елітним алкоголем

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі