Суд відпустив екскерівника львівського «Беркуту», який розганяв Майдан

21 вересня 2021, 17:50 Львів
Share Button
Фото: Адвокатська дорадча група
Святошинський районний суд Києва у вівторок, 21 вересня, обрав колишньому керівнику львівського «Беркуту» Ростиславу Пацеляку запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Про це повідомляє у Фейсбуці ГО «Адвокатська дорадча група».

«Зокрема, суд поклав на нього такі обов’язки: прибувати за кожною вимогою до суду; повідомляти прокурора та суд про зміну місця проживання та місця роботи; утриматися від спілкування зі свідками», — йдеться в повідомленні.

Водночас суд не поклав на обвинуваченого Пацеляка кілька обов’язків, про які просила у своєму клопотанні прокурор Ірина Самборська, а саме – не відлучатися з населених пунктів, у яких він зареєстрований і проживає; здати закордонний паспорт; носити електронний браслет.

За інформацією Адвокатської дорадчої групи, екскомандир батальйону ПМОП «Беркут» при ГУМВС України у Львівській області підполковник міліції Ростислав Пацеляк обвинувачується у перевищенні службових повноважень, перешкоджанні професійній діяльності журналістів і проведенню мирних зібрань 18 лютого 2014 року під час мирної ходи – це події у Кріпосному провулку і на вулиці Інститутській.

Пацеляка спочатку утримували під вартою, а пізніше його відправили під домашній арешт.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі