Суд виправдав нардепа Юрченка за ДТП у центрі Львова

30 листопада 2021, 16:49 Життя, Львів
Share Button
Тест, який виявив у Юрченка наркотичне спʼяніння, визнали недійсним.

Галицький районний суд Львова ухвалив, що депутат Верховної Ради Олександр Юрченко з владної фракції “Слуга народу” не винен в автомобільній аварії, яка сталася в центрі Львова 8 липня. Це випливає з копії постанови суду, яку депутат оприлюднив у Фейсбуці.

Резонансна ДТП сталася 8 липня вдень на площі Міцкевича. Юрченко на автомобілі Ford Mustang виїжджав із парковки і врізався у м ашину Volkswagen Jetta, яка їхала повз. Патрульні, які прибули на місце ДТП, зробили Юрченку тест, який дав позитивний результат на наркотичне спʼяніння.

Суд ухвалив, що тест проводився з численними порушеннями, і такого тесту немає в переліку тестів, дозволених для такої перевірки. Тому результат аналізу суд визнав недійсним. Суд вирішив, що в діях депутата немає складу адміністративного правопорушення, справа проти Юрченка закрита.

Сам депутат назвав це рішення справедливістю, за яку “варто боротися”.

“Сьогодні я отримав повне рішення суду, в якому зазначається про відсутність в моїх діях ознак адміністративного правопорушення (а саме перебування під станом наркотичного сп‘яніння, керуючи автомобілем). На своєму власному прикладі я показав, як недосконало, а інколи нахабно, працює система, і звичайні люди стають її жертвами. Якщо таке сталося, значить комусь це було вигідно. Але справедливість є і за неї варто боротися “, — зазначив він.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі