Свято файки: на вихідних у Львові відбудеться турнір з повільного паління люльки

23 січня 2020 Культура, Львів
Share Button
фото ілюстративне
У суботу, 25 січня, о 10:00 у Львові на вул. Староєврейська, 9 стартує відкритий турнір з повільного паління люльки.

Львівський клуб файкарів (Lviv Рipe Сlub) запрошує бажаючих на свято файки, яке відбудеться у ресторані. «Галицька файка» вп’яте приймає на традиційному відкритому турнірі з повільного паління люльки і відкриває новий сезон зустрічей любителів смачно покурити і продегустувати різні сорти файкового тютюну.

«Цей рік є визначним для нас, так, як 20 лютого 1969 року була створена всесвітня Асоціація файкових клубів (СІРС), членом якої є Україна. Ми щиро вітаємо файкарів усього світу, президенда СІРС пана  К.Кранса з 50 річним ювілеєм всесвітнього файкарського руху. Смачного і цікавого димку. Цього року участь у турнірі «Галицька файка 2020» приймають наші колеги з клубів України, Чехії і Словакії», – кажуть організатори турніру.

Перші згадки про Львівський клуб файкарів знайдено у «Музеї файки та дзвонів» м. Перемишля, Республіка Польща і датовані 1896 роком. Там сказано,  що в 1896 році в Перемишлі був великий чемпіонат Європи по курінню люльок і є зафіксовано, що в ньому приймали участь 10 учасників Львівського файкового клубу. Львівський клуб файкарів 21 століття відновив свою діяльність у 2005 році. Основними напрямками діяльності клубу є популяризація культури паління файки.

Нагадаємо, у Львові відбулися міжнародні змагання з повільного паління люльки.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі