У львівської мeрeжi продажу тeхнiки, щo yхилялaся вiд сплaти пoдaткiв, вилyчили тoвaрiв на 14 млн грн

26 липня 2021 Львів, Трафунки
Share Button
Фото: ДФС України
Податкова міліція викрила популярну мережу з продажу техніки Apple у Львові у несплаті податків. Спільно з прокуратурою ДФС провела обшуки у 13 магазинах і вилучила техніку на 14 млн грн.

Як повідомили у понеділок, 26 липня, у пресслужбі ДФС, податківці викрили мережу магазинів з технікою Apple в ухиленні від сплати податків.

«Правоохоронці провели у Львові 13 санкціонованих обшуків складських приміщень та магазинів певної торгівельної марки. За результатами обшуків виявлено та вилучено близько 500 смартфонів, іншу техніку в асортименті, та готівкові кошти в розмірі 137 тис. грн. Орієнтовна вартість вилученої продукції становить близько 14 млн грн», – сказано в повідомленні ДФС.

За інформацією податківців, група підприємців з 2019 року закупляли техніку Apple у Польщі, ділили її на невеликі партії, платили хабарі на митниці та завозили товар в Україну, не сплачуючи податків та митних платежів. Ввезену техніку у подальшому продавали через інтернет та у магазинах за готівку.

Податківці спільно з прокуратурою провели обшуки у 13 магазинах з технікою Apple у Львові і виявили та вилучили близько 500 айфонів, іншу техніку, а також 137 тис. грн готівки. Орієнтовна вартість вилученої продукції становить близько 14 млн грн.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі