У Львові двоє чоловіків зірвали банер активістів проти скандального будівництва. Відео

06 листопада 2019 Відео, Львів
Share Button
На вул. Сянській, 6 триває будівництво офіс-центру на місці давньої хасидської синагоги «Хасидим Шуль». Місцеві активісти оголосили безстрокову акцію протесту і обвішали стіни будівництва своїми плакатами. Однак ці плакати тиждень тому були зірвані.

У розпорядженні редакції ІП «Діло» з’явилося відео, на якому видно, як в ніч напередодні Геловіну (30.10) двоє невідомих осіб зірвали великий банер зі стіни. Можна лише припускати, що це зробили люди, зацікавлені у будівництві на цьому місці.

У Львові двоє невідомих чоловіків зірвали банер активістів проти скандального будівництва. Відео

На вул. Сянській, 6, триває будівництво офіс-центру на місці на місці давньої хасидської синагоги «Хасидим Шуль». Місцеві активісти оголосили безстрокову акцію протесту і обвішали стіни будівництва своїми плакатиму. Однак ці плакати тиждень тому були зірвані.У розпорядженні редакції ІП «Діло» з’явилося відео, на якому видно, як в ніч напередодні Геловіну (30.10) двоє невідомих осіб зірвали великий банер зі стіни. Можна лише припускати, що це зробили люди зацікавлені у будівництві на цьому місці. Вчора заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко написав у Facebook, що по будівництву на вул. Сянська, 6 «з’явилося світло у кінці тунелю».«Обговорили всі зауваження. Враховуємо їх. Приймаємо рішення в п’ятницю о 10.00 на засіданні Виконкому. Суть рішення – експертна оцінка вартості об’єкта і викуп або заміна», – написав Москаленко. Нагадаємо, мешканці будинку вул. Сянська, 6 оголосили безтрокову акцію протесту проти будівництва офіс-центру на місці, де до Другої світової війни розташовувалася хасидська синагога «Хасидим Шуль». Місцеві також зробили оригінальний комікс за мотивами скандальної забудови у центрі міста.

Gepostet von ДІЛО am Mittwoch, 6. November 2019

Вчора заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко написав у Facebook, що стосовно будівництва на вул. Сянській, 6 «з’явилося світло у кінці тунелю».

«Обговорили всі зауваження. Враховуємо їх. Приймаємо рішення в п’ятницю о 10.00 на засіданні виконкому. Суть рішення – експертна оцінка вартості об’єкта і викуп або заміна», – написав Москаленко.

Нагадаємо, мешканці будинку вул. Сянській, 6 оголосили безстрокову акцію протесту проти будівництва офіс-центру на місці, де до Другої світової війни розташовувалася хасидська синагога «Хасидим Шуль». Місцеві також зробили оригінальний комікс за мотивами скандальної забудови у центрі міста.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі