У Львові лікують дівчинку, яка єдина вижила внаслідок обстрілу росіянами укриття у Вугледарі

18 травня 2022, 18:16 Львів
Share Button
Фото: Перше медичне об'єднання міста Львова
Її батько, бабуся, дядько з дружиною загинули. 

Вероніка – єдина, хто вижила в укритті, коли 9 квітня росіяни прицільним вогнем із танка накрили сховище 9-поверхівки у Вугледарі на Донеччині, де проживала родина дівчинки.

Як потім розповіли сусіди, мабуть, дорослі останньої миті накрили її собою. Саме сусіди знайшли понівечену дівчинку під завалами. Вероніку вдалось впізнати лише по шраму на лікті. Уламок снаряду потрапив їй у голову, на лівій руці відірвало великий палець, праву – частково паралізувало, повідомили в Першому медичному об’єднанні Львова.

Рідних Вероніки сусіди поховали на подвір’ї місцевої церкви, а дівчинку відправили спершу до Дніпра, а потім до львівської лікарні св. Миколая.

Вероніка у Львові вже місяць. Офтальмологи успішно усунули дефект повіки та сітківки ока, щоб зберегти його. На дівчинку чекає ще одне втручання: уламок снаряду досі у неї в голові і видалити його поки неможливо. Лікарі чекають, доки загоїться рана.

Дівчинку у Львові знайшов її дядько і за першої ж можливості приїздить до неї з Києва. Вероніка вже робить перші кроки і вчиться заново ходити, до неї починає повертатися пам’ять.

Сьогодні, 18 травня, у Вероніки свято, їй виповнилося 10 років. Бажаємо дівчинці, яка, попри пережите жахіття, знаходить у собі сили усміхатися, міцного здоров’я!

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі