У Львові на ремонт закривають вул. Хуторівку

17 січня 2020 Економіка, Львів
Share Button
Вул. Хуторівка у Львові. Фото з відкритих джерел
Трохи більше як за тиждень – 27 січня – у Львові на ремонт закриють Хуторівку, а з 30 січня розпочнуть будувати квазікільце на Шевченка в районі вулиць Залізничної та Левандівської.

Про це повідомила заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк.

Вулицю Шевченка ремонтуватимуть в три етапи: після кільця візьмуться за відрізок від церкви святої Анни і до вул. Ярослава Мудрого та від Ярослава Мудрого до Залізничної.

Ремонтуватиме обидві вулиці «Онур» – за Хуторівку вони візьмуться за 125,5 млн грн, а Шевченка відремонтують – за 89,6 млн грн.

Після реконструкції у районі вулиці Шевченка, Левандівської та Залізничної з’явиться кільце з новим проїздом на три смуги. Для цього підрядник має прокласти новий проїзд на місці покинутих будівель між Залізничною та Левандівською.

Збудувати квазікільце, яке має зменшити навантаження на вулицю та дати можливість додаткового виїзду на Городоцьку для мешканців Рясного та Левандівки, повинні менше як за рік.

Схема ж Хуторівки після реконструкції не зміниться. В обидва боки буде по дві смуги та велодоріжки. Також на вулиці прокладуть тролейбусну лінію, замінять контактні мережі та комунікації, а ще встановлять світлофорні об’єкти на поблизу будинку №8 та між вулицями Хоткевича й Чукаріна, а також реконструюють світлофори на Хуторівці, 4б.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі