У Львові оштрафували підприємців, які самовільно проводять реконструкції в будинках

04 грудня 2019 Львів
Share Button
Фото: ЛМР
За вибиття дверного отвору на місці вікна у будинку на вул. Поповича, 5 та добудову на пл. Ринок, 16 порушники заплатять по 170 тис. грн.

Сьогодні під час засідання адміністративної комісії щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини, було складено протокол на юридичну особу за вибиття дверного отвору на місці вікна у будинку на вул. Поповича, 5 накладено штраф у розмірі 170 тис. грн, повідомляє пресслужба ЛМР. Комісія також наклала максимальний штраф у розмірі 170 тис. грн на власника квартир в будинку на пл. Ринок, 16, який проводить ремонтні роботи щодо встановлення добудови у внутрішньому дворі.

Читайте також: У Львові під пам’яткоохоронною табличкою вибили двері: тепер там салон краси

«Це цокольні приміщення. З вікна зроблено двері. Маємо також скарги мешканців на ці роботи», — розповіла Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища.

Натомість розгляд справ щодо порушень, вчинених юридичними особами в будинках за адресами вул. Валова, 2 (самовільно встановлені двері), вул. Нижанківського, 5 (встановлено нові двері на місці автентичних), вул. Крива Липа, 7 (встановлено добудову), вул. Івана Франка, 68 (заміна дерев’яних вікон на пластикові), вул. І. Підкови, 1 (встановлено добудову) — перенесли.

Як пояснив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, найближчим часом буде складено чіткий перелік будівель, де юридичні особи-підприємці провели роботи, які нищать споруди.  “З наступного року розпочнемо інформаційну кампанію — ці списки ми оприлюднимо з наголосом, що міська рада не рекомендує орендувати приміщення у цих будівлях», — відзначив Андрій Москаленко.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі