У Львові просять збудувати сучасний автодром

06 грудня 2019 Львів
Share Button
Ілюстративне фото
У м. Львові на сьогодні відсутній навчальний автомобільний полігон, де б могли самостійно перевірити свої практичні навички в управлінні автомобілем.

Про визначення ділянки та будівництво й обладнання сучасного автомобільного полігону йдеться у петиції, зареєстрованій в Єдиній системі місцевих петицій.

Єдиний автомобільний полігон, який функціонував до 2017 року та земельна ділянка, розміром 1,6 га на Пасічній, 49-а, належить містові. Та зараз там звели новобудову.

Стан аварійності у Львівській області свідчить про те, що однією з вагомих причин скоєння ДТП є слабкі практичні навички водіїв.

Так, ГО «Спілка автомобілістів Львівщини» вимагає:

  1. Визначити ділянку близько 2 га у м. Львові, яка б за технічними умовами підходила для облаштування сучасного автомобільного полігону.
  2. Облаштувати на цій ділянці всі необхідні локації для навчання практики безпечного водіння автомобілем – як самостійно, так і з учнями автошкіл за сучасними стандартами.
  3. Закріпити цю ділянку для обслуговування й утримання за визначеною ЛМР автошколою чи іншим автомобільно-технічним закладом.

Читайте також: Львів’яни просять розбудувати Луганську аж до Городоцької

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі