У Львові призупинили будівництво сміттєпереробного заводу на Пластовій

24 липня 2020 Львів
Share Button
Фото: ілюстративне
Львівську міську раду зобов’язали зупинити підготовчі роботи на вулиці Пластовій 13. Громадські активісти повідомляють, що відділ примусового виконання рішень управління Міністерства юстиції відкрив виконавче провадження і зобов'язав міськраду негайно виконати рішення суду і зупинити підготовчі роботи.

Провадження відкрили 23 липня, відтак усі роботи, пов’язані зі зведенням сміттєпереробного заводу на території очисних споруд мають припинити.

До слова, ще 8 липня Восьмий апеляційний адміністративний суд повернув на розгляд суду першої інстанції справу про визнання протиправним рішення виконавчого комітету Львівської міськради щодо видачі  містобудівних умов та обмежень на будівництво сміттєпереробного комплексу на вулиці Пластовій. Тим самим, за словами адвоката Андрія Петришина, “залишено в силі заходи забезпечення позову які, включають “червоне світло” і унеможливлюють подальший розвиток планування і будівництва сміттєпереробного заводу”.

Однак у міській раді рішення проігнорували, а роботи і далі продовжували. Тож люди звернулись до управління юстиції аби міську раду таки  зобов’язали виконати рішення суду. І таки дочекалися.

“Через добу після того, як ми колективно відвідали державну виконавчу службу відділ примусових виконань було відкрито провадження по примусовому виконанню, який як видно по документах,чітко говорить про те, що рішення суду мають виконати негайно. Керівник юридичного департаменту Львівської міської ради знає про відкриття цього провадження і мусить тепер вчинити дії для його виконання. А саме внести у відповідний реєстр дані про призупинення (наданих свого часу виконкомом міста Львова) містобудівних умов та обмежень для будівництва цього заводу”, – розповідає громадський активіст Рустам Курбанов.

Чому одразу не припинили підготовчі роботи на Пластовій, 13, у міській раді поки так і не відповіли.

Нагадаємо,  ще у січні 2020 року Львівський окружний адміністративний суд зупинив дію виданої містобудівної документації на сміттєвий завод. У квітні справу закрили. Тепер її передали на повторний розгляд до суду першої інстанції.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі