У Львові утворили живий ланцюг – нагадування про єдність

Катерина Ященко | 22 січня 2022, 16:14 Львів
Share Button
Фото: Катерина Ященко
Звідусіль лунали заклики до єдності, символічні вислови "Слава Україні! Героям слава!".
Сьогодні, о 15:00 на прoспекті Свободи у Львові до Дня Соборності України утворили “живий ланцюг”. Звідусіль лунали заклики до приєднання, символічні гасла “Слава Україні! Героям слава!”

Фото: Катерина Ященко

22 січня львів’яни, як і інші жителі нашої держави, зібрались pазом, аби взяти один одного за руки, утворивши довгий ланцюжок, і довести, що Україна – єдина і неподільна, схід і захід — рідні брати та сестри, так було і буде завжди.

Фото: Катерина Ященко

Згадувалась історія, дехто так розчулився, що навіть блискали сльози. Гаслом організаторів акції було “Чекаємо саме на тебе!”, щоб кожен учасник міг відчути цей патріотичний дух і зберегти в пам’яті як соціально важливу подію. Тож зрозуміло, що долучитись до акції можуть всі, хто забажає.
Не обійшлось без виступів голів громадських організацій, ветеранів війни, доньки загиблого героя Небесної Сотні, політиків. Молодь теж не залишилась байдужою. Лунали промови щодо російсько-української війни,  заклики до патріотизму, об’єднання і віри в перемогу. Головною темою всіх виступів було: заклик до об’єднання, боротьби за нашу свободу, пам’ять про величність свого народу, нагадування про те, що всі ми можемо бути з різних областей, сходу чи заходу, півдня чи півночі, ми – з України.

Фото: Катерина Ященко

Завершився захід всіх учасників ланцюга тим, що заспівали гімн України.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі