У Львові за катання на машинках перед Оперним театром штрафуватимуть

30 жовтня 2020 Львів
Share Button
Фото: ілюстративне
У Львівській міськраді прийняли рішення щодо забезпечення правил благоустрою на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької. Зокрема, відтепер складатимуть протоколи за оренду машинок та інших атракціонів у невідведеному для цього місці.

Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

“Я нагадаю, на попередньому засіданні виконавчого ми прийняли рішення і надали можливість здійснювати прокат електромобілів дитячих та інших подібних атракціонів на площі перед Львівським цирком. Інформую, що в порядку, встановленому рішенням сесії ЛМР про функціонування атракціонів, до нас ніхто не звертався щодо можливості здійснювати таку діяльність.

Ми сьогодні пропонуємо розглянути можливість надати право Галицькій РА, ЛКП «Муніципальна варта» й КП «Адміністративно-технічне управління» складати протоколи на тих, хто здійснює прокат машинок на площі перед Оперним театром. Ми хочемо уточнити для поліції та Муніципальної варти, що здійснення такого прокату є порушенням правил благоустрою, а також ми хотіли б надати їм дозвіл складати протоколи.

Проте, мені здається, що буде ефективнішим не стільки складання протоколів, скільки проведення роз’яснювальних робіт. Для цього треба дуже багато зусиль докласти. Батьки насправді дуже по-різному реагують. Коли ми попереджаємо батьків про те, що не треба з дитиною кататись на машинці на площі перед Оперним театром, реакція буває дуже різною.

В нас є ухвала про порядок розміщення атракціонів в Львівській міській раді, також є спеціально створена комісія. Люди можуть звертатись, ми визначимо місце і погодимо режим роботи, де можна здійснювати такі процедури. Однак орендарі машинок за такими дозволами не звертаються”, – розповіла директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

Наголошується, що роз’яснювальні роботи планують проводити не лише із підприємцями, а й з батьками, що беруть на прокат машинки і дозволяють дітям кататись у невідведених для цього місцях.

“Вони не просто там з’являються. Там була навіть бійка. Порядок треба наводити спільно з поліцією та районною адміністрацією. Галицька РА вже працює над спеціальним попереджувальним ознакуванням. Коли люди з дітьми заходять на площу, муніципали не відбирають машинки, а наполегливо прояснюють чому не можна вчиняти такі дії і повертають назад. Однак трапляються випадки, коли на муніципалів кидаються з кулаками”, –  зазначив заступник міського голови Львова з питань безпеки міста Сергій Бабак.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі