У Львові зафіксували третій випадок сказу тварин

04 грудня 2019 Львів, Світ тварин
Share Button
Ілюстративне фото
Минулого тижня в Личаківському районі Львова зафіксовано третій за цей рік випадок сказу тварин. Інфікована дика лисиця зайшла на територію приватного будинку у Личаківському районі міста.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Зважаючи на виявлений випадок сказу в дикої лисиці, яка минулого тижня зайшла на територію приватного будинку у Личаківському районі міста, введено карантинні обмеження у 5-кілометровій зоні від місця її виявлення та продовжено вакцинацію безпритульних тварин. Також фахівці провакцинують собак та котів цього району.

Лисицю задушив пес, тепер він під наглядом ветеринарів.

«12 років в місті не було сказу, а зараз ми маємо третій випадок сказу у Львові за цей рік. Сказ «прийшов» до нас з-за меж міста – усі три хворі тварини. Ігнорувати таку ситуацію – вкрай небезпечно», – акцентувала Оксана Кошак, директорка ЛКП «Лев».

Нагадаємо, восени в Україні, в тому числі і на Львівщині, провели кампанію з імунізації диких м’ясоїдних тварин за допомогою авіатранспорту. Відтак, в 20 районах області у вересні-жовтні з літаків розкидали вакцину від сказу для хижаків.

Домашніх тварин потрібно щепити від сказу раз на рік – не залежно від того, гуляє ваш пухнастик по двору чи не виходить за межі помешкання.

Довідково.

Сказ – це інфекційне захворювання, яке завжди закінчується летально. Ліків від сказу не винайдено.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі