У Пустомитах невідомі закидали камінням електричку

05 грудня 2019 Кримінал, Львів
Share Button
Фото з відкритих джерел
3 грудня поблизу станції Пустомити невідомі закидали камінням приміський електропоїзд №6013 Львів – Трускавець, що наближався до станції.

Про це інформує пресцентр Львівської залізниці.

«Випадок стався 3 грудня цього року близько 17:30 поблизу станції Пустомити. Невідомі особи закидали камінням приміський електропоїзд № 6013 Львів – Трускавець, що наближався до станції. Кілька каменів влучили у вікна 3-го і 5-го вагонів та розтрощили шиби. Лише за збігу обставин ніхто з пасажирів не постраждав», – йдеться у повідомленні.

В цілому, із початку цього року, в господарстві приміських пасажирських перевезень регіональної філії «Львівська залізниця» зафіксовано 18 випадків пошкодження, розукомплектування, умисного псування обладнання та крадіжок елементів моторвагонного рухомого складу. Матеріали за всіма випадками скеровано в правоохоронні органи. За трьома фактами відкрито кримінальні провадження і триває досудове слідство. Загальна сума збитків, завданих крадіями, хуліганами та недбалими пасажирами, становить понад 170 тис. гривень.

При цьому залізничники акцентують увагу не лише на матеріальних втратах, заподіяних зловмисниками, а наголошують, що такі випадки становлять серйозну загрозу безпеці руху, а також життю та здоров’ю пасажирів і персоналу магістралі.

Читайте також: Турка може залишитись без залізничної каси

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі