Українська Галицька партія і «Голос» підуть на місцеві вибори окремо

19 листопада 2019 Львів, Політика
Share Button
Фото: Прес-клуб Львів
Попри те, що ці дві політсили тісно співпрацювали на минулих виборах у Верховну Раду, а координатором «Голосу» на Львівщині став голова політради УГП Роман Лозинський, на місцеві вибори партії підуть окремо одна від одної. 

“Це був ситуативний союз, але Українська Галицька партія є окремим і самостійним об’єктом місцевої політики, – розповів кореспондентці ІП Діло депутат ЛМР від УГП Тарас Чолій. – Там, де доречно, підтримуватимемо одні одних, адже у нас багато спільних поглядів на сучасні політичні процеси. Проте, ми висуватимемо своїх кандидатів, а “Голос” – своїх”.

Цю ж думку ІП Діло підтвердив інший депутат ЛМР від УГП Мирослав Данилків. Він також прокоментував суперечливі чутки, які точаться нині довкола обидвох політичних сил. Адже сьогодні одні експерти зазначають, що УГП і партія Святослава Вакарчука різко розійшлися між собою, а інші, навпаки, прогнозують злиття двох політсил в одну.

“І те, й інше – неправда, – зазначив Мирослав Данилків. – На з’їзді нашої партії про жодне об’єднання з “Голосом” не йшлося. Ми висуватимемо своїх кандидатів і до міської, і до обласної рад, і навіть буде кандидатура на мера Львова. Від “Голосу” будуть свої кандидати. Чутки про сварку між нашими політсилами є також цілком безпідставними. У чомусь ми – однодумці, в деяких питаннях розвитку міста маємо розходження. Але це абсолютно нормальна ситуація. Загалом я би сказав, що будемо йти на вибори окремо, але водночас “паралельно”, тобто підтримувати одні одних. Воювати точно не будемо”.

Читайте також: ЦВК призначила «передноворічні» вибори у районах Львівщини

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі