В центрі Львова на великому екрані показували порно

19 лютого 2020 Львів, Трафунки
Share Button
Скріншот з відео
Вчора, 18 лютого, у Львові на вулиці Шевській неподалік входу до торгового центру «Вернісаж Lviv Mall» показували відео порнографічного характеру.

Про це повідомив керівник Варта-1 Ігор Зінкевич у Facebook.

Центр міста о 21:49 по вул. Шевська і таке ось можна побачити у вході в магазин вернісаж львів mall – може це новий вид реклами або чиясь помста, але як на мене це не нормально З моральних принципів ми відео заретушували, але що показують на екрані – надіюсь зрозуміло

Gepostet von Igor Zinkevych am Dienstag, 18. Februar 2020

«Центр міста о 21:49 по вул. Шевська і таке ось можна побачити у вході в магазин вернісаж львів mall – може це новий вид реклами або чиясь помста, але як на мене це не нормально. З моральних принципів ми відео заретушували, але що показують на екрані – надіюсь зрозуміло», – написав Зінкевич.

В адміністрації торгового центру «Вернісаж Lviv Mall» підтвердили інцидент і заявили ZAXID.NET, що відбулося зовнішнє втручання у роботу рекламного табло. Зараз за цим фактом готують заяву у правоохоронні органи.

«Це підключилися перехожі з телефону, можливо, у них була спеціальна програма. Ми відео передамо поліції, щоб розібратися у ситуації. Це не ініціатива торгового центру чи наших працівників і не технічна помилка. Це було свідомо зроблено якимось непорядними людьми, які проходили повз», – повідомила адміністраторка «Вернісаж Lviv Mall» Уляна Неділько.

З її слів, непристойне відео транслювалося менше хвилини, на це порушення зреагували адміністратори закладу і вимкнули екран.

«Це завдало нам серйозних репутаційних збитків, тому хочемо, щоб винуватці були покарні», – заявила Уляна Неділько.

Триповерховний торговий центр «Вернісаж Lviv Mall» відкрився влітку минулого року, спеціалізується на продажу виключно українських брендів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі