Виконком дав зелене світло ще одній скандальній забудові

18 жовтня 2019 Економіка, Львів
Share Button
Фото Наші гроші
Виконавчий комітет ЛМР вирішив, що будівництво на вул. Перфецького, 6 не суперечить Генеральному плану та зонуванню Львова.

Сьогодні, 18 жовтня, виконком ЛМР прийняв рішення  про надання містобудівних умов та обмежень на будівництво багатоквартирного житлового комплексу на вулиці Перфецького, 6. Тут постане багатоповерхівка із вбудованими нежитловими приміщеннями та підземною автостоянкою. Споруди, які є на ділянці зараз, будуть знесені.

Будівництво на вул. Перфецького, 6 має скандальну історію: влітку депутати ЛМР надали ТОВ «Західні будівельні інвестиції» ділянку в оренду влітку цього року на 10 років для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків. Ця компанія, за інформацією ресурсу Наші гроші,  була створена створена два роки тому і належить ТОВ «Ага-Плюс» (бенефіціарні власники  – Любомира Була та Петро Федишин).

Фото з відкритих даних ЛМР

Як стверджує видання, ділянка розташована в межах території «промислові підприємства», а за зонуванням – це територія Г-6, тобто торговельні зони, які призначаються для розташування  магазинів, торговельних центрів, ринків. Ні в переважних та супутніх, ні в допустимих видах забудови для таких територій не передбачено будівництво житла.

Читайте також: У Львові назвали мозаїки, які не можна знищувати

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі