Завтра вулицями Львова пройдуть шахтарі

13 листопада 2019 Економіка, Львів
Share Button
Фото: КВПУ
Шахтарі Львівщини, через заборгованість із зарплати, завтра, 14 листопада, пройдуть вулицями Львова та пікетуватимуть Львівську ОДА.

У зв’язку із невиплатою заробітної плати працівникам ДП «Львіввугілля» за серпень-жовтень 2019 року, сьогодні, 13 листопада, на спільній нараді шахтарських профспілок прийнято рішення 14 листопада провести пішу ходу вулицями Львова до приміщень ЛОДА і ЛОР з пікетуванням цих владних структур і скерувати листи до перших осіб держави, повідомили у ДП «Львіввугілля».

У шахтарських колах кореспонденту ІП «Діло» додали, що піша хода розпочнеться близько 9.30-10.00 від ТЦ «Форум Львів». Далі шахтарі попрямують вул. Чорновола, через центр до пл. Ринок, а тоді вийдуть до ЛОДА.

Зазначимо, станом на 11 листопада заборгованість шахтарям становить 354 млн грн. Шахтарі вимагають зустрічі з президентом Володимиром Зеленським.

 

За даними ІП «Діло», шахтарі уже мали зустрічі з головою Львівської ОДА та прем’єр-міністром, однак результату наразі це не дало.

Нагадаємо, шахтарі уже не вперше вдаються до радикальних дій у зв’язку із невиплатою зарплати. Зазвичай це закінчується виплатою незначних відсотків із зарплати, а згодом ситуація повторюється.

Нагадаємо, з нагоди Дня шахтаря, який відзначаємо у серпні, президент Зеленський нагородив державними нагородами двох шахтарів зі Львівщини.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі