Обранці Львівської обласної ради мають у плейлисті пісні Федини і навіть можуть їх заспівати

Share Button
Останніми днями народна обранниця від партії «Європейська Солідарність» Софія Федина стала трендмейкером новин. Через неї гучно пересварилися дві фракції у парламенті, а причина тому - відео її стріму з учасницею АТО Марусею Звіробій. У відео вони критикують Володимира Зеленського, погрожують йому та закликають до повалення влади, тому депутати від «Слуги народу» вимагають притягнення Федини до судової відповідальності за свої слова. Та багато хто забуває, що, крім політичної діяльності, Софія Федина також займається творчістю, бо вона співачка.

Журналіст ІП «Діло» запитав у депутатів Львівської обласної ради про те, чи вони слухають пісні Софії Федини і чи знають її репертуар?

Новообраний заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк чесно зізнався, що не слухав її пісень, але йому подобається позиція Федини «як волонтера і людини, яка вболіває за наших військових».

Натомість колега по партії Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Володимир Ременяк сказав, що слухає і любить пісні Федини, більше того, навіть одну з них заспівав: «Гори мої, гори мої Карпати!».

«Софію Федину слухаю і люблю її музику. Це патріотичні пісні, потужний голос, гарна виконавиця, дуже емоційно передає! Люблю, коли вона співає лемківський гімн, дуже люблю, як вона виконує пісні про наших воїнів, захисників», – розповів Ременяк.

Інший колега по партії Михайло Гичка змовчав про її пісні та творчі таланти, але відзначив, що Федина «дуже чесна та порядна людина».

Депутат від «Громадянської позиції» Володимир Гірняк зізнався у тому, що має у своєму плейлисті пісні Софії Федини!

«У неї дуже гарні пісні на сучасну українську тематику, сучасної російсько-української війни. Я Софію знаю особисто добре і мені подобається, як вона співає. Маю у своєму плейлисті її пісні», – сказав Гірняк.

Депутат партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Ярослав Качмарик сказав, що знає Федину як активну громадську діячку та знає її, зокрема, як співачку.

«На Майдані вона була одна із найактивніших, інколи вона там співала. Не скажу, що я заворожений її піснями чи стилістикою висловлювань, але це політично активна жінка, яка може використати свій співочий голос і для політики. Поки що вона не співає, але говорить багато», – відзначив депутат.

Ярослав Качмарик не захотів згадувати конкретних пісень Федини, які він чув, тому пожартував: «не буду всіх великих співаків, зокрема, Федину цитувати».

Нагадаємо, Федина заявила, що їй погрожують долею Гандзюк.

Читайте також: Федина & Зеленський: «Слуга народу» хоче, щоб за справу взялись правоохоронці

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі