12-річний львів’янин завоював «срібло» на автоперегонах в Італії

29 жовтня 2020 Життя, Львів
Share Button
Фото - Управління фізичної культури та спорту
Олексій Яремій займається картингом майже шість років

Львівський школяр Олексій Яремій став срібним призером Rok Cup Singha Trophy на змаганнях Rok Cup Superfinal 2020, що проходили в Італії на картодромі Franciacorta. Про це повідомили в Управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА

Картингом спочатку зацікавився саме батько Олексія Михайло. У 2013 році чоловік спробував покататись на прокатних картах на вулиці Бузковій. Тоді до заняття пригледівся й Олексій, однак був ще надто малим, аби сідати за кермо. Та вже згодом, у листопаді 2014 року, хлопчик почав займатися у Школі картингу. У червні 2015 року Олексій дебютував в автоспортивних змаганнях у Львові, а у серпні в Києві на автодромі “Чайка”.

У 2020 році 12-річний хлопчик почав виступати у складі професійної італійської команди AV Racing. Окрім Олексія, у команді виступають пілоти з Польщі, Австралії, Італії та Угорщини.

За словами Михайла Яремія, батька юного спортсмена, щоб взяти участь в автоперегонах Rok Cup Superfinal 2020, Олексій понад півтора місяці тернувався безпосередньо в Італії.

Фото – Управління фізичної культури та спорту

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі