2021 рік повинен стати останнім для Мінського формату, – Рахманін

14 січня 2021 Політика
Share Button
Фото ілюстративне
Нардеп від партії "Голос" заявив, що 2021 рік має стати останнім для мінського формату.
Про це йдеться у дописі на сторінці партії у Фейсбуці.
«Мінські домовленості були згубними, а на сьогодні виглядають безглуздими. І навіть президенту Зеленському це вже зрозуміло. Виконати їх, попри всі свої обіцянки, він не зміг. Він мав певні сподівання, але не зміг добитись нічого, крім тимчасового припинення вогню, яке порушується ледь не щодня. Навіть чергової зустрічі у Нормандському форматі він домогтися не зміг.
Останні заяви Президента та інших посадових осіб свідчать про те, що українська сторона вже не боїться відкрито говорити про перегляд або як мінімум суттєве корегування Мінських домовленостей. Те, що «Голос» пояснював давно, послідовно і наполегливо, нарешті почала розуміти влада: «Мінськ» не працює, з нього потрібно виходити.
2021 рік повинен стати останнім для Мінського формату. Для перемоги, повернення своїх людей і територій Україні потрібен інший. Неможливо нескінченно довго обманювати громадян України, зокрема мешканців окупованих територій, міжнародних партнерів і самих себе, що Мінські домовленості можна виконати», — заявив народний депутат від «Голосу» Сергій Рахманін.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі