Дружина митника – доларовий мільйонер!

30 грудня 2019 Відео, Розслідування
Share Button
Будинок на 500 квадратів, Tesla та 23 мільйони гривень. Журналісти ІП Діло знайшли усе, що митник «ховав від людського ока».

У цій частині «Королів митниці» ми розкажемо про Володимира Полуситка, що донедавна обіймав посаду Головного державного інспектора митного поста «Городок».

Ми з’ясували, що за роки служби на митниці пан Полуситок до захмарних багатств доробитись не зумів, принаймні офіційно. У нього – лише квартира у Львові на неповних 50 квадратів (48,6) та старенький автомобіль ГАЗ 66.

Але це те, що лежить на поверхні. Насправді ж пан Володимир користується іще однією квартирою, вже на 70 квадратів (69,5) та двома автомобілями престижної марки. Ауді А8 , що зареєстрована на сина. Така автівка на ринку вартує від 45 до 80 тисяч доларів залежно від комплектації.  А ще –  Ауді Ку7, що зареєстрована на фірму екс-дружини. Таке авто зараз оцінюють від 35-ти до 55-ти тисяч вічнозелених. Ще наші джерела стверджують, що бачили пана Полуситка за кермом автомобіля Tesla. До слова, Tesla наприкінці цього року придбала та ж таки Ольга Полуситок, екс-дружина Володимира Полуситка. Принаймні, офіційно екс-дружина. Тесла Модел Ес таких років вартує всередньому від 35-ти до 55-ти тисяч американських доларів.

Фото ілюстративне

Із майном рідних усе ще цікавіше. Про квартири пана Володимира ми вже розповіли, а от пані Ольга значно багатша в цьому плані. Квартира на вулиці Коперника, одразу навпроти палацу Потоцьких – її власність. Тут майже 138 квадратних метрів, які сьогодні вартують 7 мільйонів гривень.  І це за найскромнішими підрахунками. Є ще одна квартира, на вулиці Кримській, також у Львові. Тут якихось 82 квадратні метри.  А сусідня квартира, на 90 квадратів, належить Юрію Полуситку, синові Володимира та Ольги. І ще у нього є квартира в центрі Львова, на вул.Зелена 6, перший поверх. Головне, йому належить будинок на 498 квадратних метрів. Теж у Львові, на вулиці Сеньковича.  Лише вдумайтесь: майже 500 квадратів. Ну і чимала земельна ділянка.

Скільки вартує така розкіш – навіть не наважуємося припускати. Та це лише речові активи Полуситків. Частки Ольги Полуситок у різних компаніях складають 23 мільйони гривень!

Нашу редакцію відверто дивує, що досі жоден правоохоронний орган не поцікавився, звідки такі гроші та майно у дружини митника. Нехай навіть де-юре колишньої. Тому зібрану за час журналістського розслідування інформацію – передаємо до ДБР. А у наступній частині цієї програми ми розкажемо про людей, які своїм становищем на митниці мали би завдячувати саме Володимиру Полуситку.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі