21-річний українець помер у Єгипті за загадкових обставин

19 березня 2021 Життя
Share Button
Антон Зінкевич
21-річний тернопільський студент Антон Зінкевич звечора ліг спати і не прокинувся, кажуть його друзі.

У середу, 17 березня, стало відомо про смерть молодого українця в Єгипті.

Як повідомляє видання “Номер -1”, за загадкових обставин помер син відомого тернопільського священника Анатолія Зінкевича 21-річний Антон.

“Антон Зінкевич з друзями поїхав на відпочинок у Єгипет. Звечора ліг спати і не пробудився. Зранку друзі виявили Антона уже мертвим. Що сталося з молодим хлопцем, поки не відомо”, – йдеться у повідомленні.

Наразі вирішується питання про транспортування тіла покійного хлопця до України.

“Антон був доброю, позитивною, хорошою людиною, завжди приходив на допомогу, підтримував у складній ситуації та, попри все йшов до своєї мети, був креативним, життєрадісним, наполегливим, мріяв здобути фах історика”, – повідомляється на сайті Тернопільського національного педагогічного університету, де навчався хлопець.

Батько Антона, отець Анатолій Зінкевич, був настоятелем тернопільського Свято-Троїцького духовного центру імені Данила Галицького Української православної церкви. Старший брат митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Очолював ініціативну групу «Почаївській лаврі – статус національної духовної святині» та громадський рух «Українські святині – українському народу». Його серце перестало битися 13 лютого 2019 року.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі