На Сихові активісти допомагають потребуючим продуктами та засобами гігієни

27 березня 2020
Share Button
У Сихівському районі місцеві активісти, які представляють різні громадські організації («СихівМедіа», «Ікс спорт», «Рідний Сихів» та «Традиція») об’єднались з метою підтримки потребуючих й проведення активних дій для гарантування безпеки й санітарії.

Про це повідомляє один з координаторів громадського штабу Тарас Репицький.

Не чекаючи моменту, поки місцева влада введе карантин, активісти ще у лютому створили Громадський штаб протидії коронавірусу на Сихові й розпочали підготовку до активних дій.

метою діяльності штабу є забезпечення соціально вразливих груп найнеобхіднішими продуктами. Активісти закупляють й формують пакунки, куди входять засоби індивідуального захисту (маски, антисептик й мило) та найбільш потрібні продукти, яких, на думку дієтологів, має вистачити на 5-7 днів. Адресатами допомоги вже стали понад 110 родин, серед яких є ліквідатори трагедії на Чорнобильській АЕС, вояки Української Повстанської Армії, багатодітні сім’ї та інші соціально вразливі категорії населення.

Донедавна активісти закупляли необхідні речі з власних заощаджень, але зараз долучають до акції місцевих підприємців та небайдужих громадян.

«В ці складні часи для України, нам важливо дбати один за одного, а особливо за тих, хто в зоні ризику або ж перебуває в складному економічному становищі. Щиро віримо, що жителі нашого району підтримають ініціативу й ми зможемо забезпечити всі потребуючі верстви населення Сихова», – говорить Репицький.

Громадський штаб Сихова, окрім допомоги потребуючим, також активно проводить інформаційні кампанії, реагує на запити місцевих організацій, коментарі громадян та дбає за безпеку й санітарію в найбільшому районі Львова.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі