4 земельні ділянки у Брюховичах вартістю майже 9 млн грн вдалось повернути державі

14 грудня 2021, 21:50 Львів
Share Button
Фото ілюстративне
Шевченківським районним судом міста Львова задоволено позов обласної прокуратури про витребування із незаконного володіння чотирьох земельних ділянок загальною вартістю понад 8,6 млн грн.

Про це повідомили у прокуратурі.

Прокуратурою виявлено протиправне рішення селищної ради, яка, не маючи відповідних повноважень та всупереч законодавству, протиправно розпорядилася землями державної власності, які знаходяться на вул. Ряснянська в смт. Брюховичі, та передані у постійне користування Державному підприємству «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр».

Своїм протиправним рішенням рада відчужила суб’єкту господарювання  земельну ділянку площею 0,7 га, яку в подальшому на підставі договору купівлі-продажу продано фізичній особі. Згодом останній вказану земельну ділянку розділив на сім частини, три з яких продав іншим фізичним особам.

Зазначено, що раніше прокурори повернули одну земельну ділянку, яка була відчужена іншій фізичній особі, а зараз провадження стосовно решти незаконно відчужених ділянок перебувають на стадії судового розгляду.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі