50 відеокамер автоматичної фіксації порушень ПДР запрацюють з 1 червня

28 травня 2020 Життя
Share Button
Фото ілюстративне
Наразі камери встановлені у місті Києві та Київській області, і лише у місцях ДТП з тяжкими наслідками.

В подальшому відеокамери будуть встановлюватися по всій Україні, заявив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

“На автомагістралях встановлення камер буде відбуватись за рахунок держави, у містах та ОТГ – за рахунок місцевих бюджетів. Місця встановлення камер будуть погоджуватись з Департаментом патрульної поліції. Спочатку в автоматичному режимі будуть фіксуватись лише факти перевищення швидкості”, – пише Антон Геращанко.

Ще цьогоріч поступово система буде фіксувати й інші порушення правил дорожнього руху як-от проїзд на заборонений сигнал регулювання дорожнього руху, порушення правил зупинки, стоянки, а також установленої для транспортних засобів заборони рухатися смугою для маршрутних транспортних засобів, тротуарами чи пішохідними доріжками, виїзд на смугу зустрічного руху.

Головне завдання камер автоматичної фото- та відеофіксації – це суттєве зменшення загибелі та травмування українців на дорогах.

Ціль, яка поставлена перед державою – це знизити загибель людей на дорогах України в два рази за найближчі п’ять років, йдеться у повідомленні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі