В аеропорту ОАЕ затримали українця через вигадане обвинувачення

12 січня 2022, 23:25 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Причиною його стало звинувачення пасажирки того ж рейсу з Києва, яка заявила, що він застосував до неї фізичне насильство.

В аеропорту міста Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) у вівторок, 12 січня, трапився обурливий інцидент з українцем, який разом із родиною і дітьми прилетів на відпочинок

Чоловіка майже добу тримали у поліцейській дільниці, а його сім’ї довелося пережити величезний стрес, однак очевидці вважають, що звинувачення є надуманим, передає obozrevatel.

Про інцидент розповів киянин, власник компанії “Valion.Logachev” Олександр Логачов. Неприємна ситуація сталася з його родичами: Юлія та Максим, а також двоє їхніх дітей та син самого Олександра, летіли до Абу-Дабі, а звідти планували потрапити на відпочинок у Дубай. Логачов у цей час чекав на них в аеропорту.

Подружжя розмістило трьох дітей у літаку, і самі сиділи поряд. Жінка, яка за словами Логачова, спровокувала конфлікт, розташовувалася позаду них, і в якийсь момент їй щось не сподобалося, хоча діти поводилися пристойно.

“Діти в літаку нормально поводилися, нічого такого не відбувалося. Коли літак уже сів, вона різко підірвалася, почала збирати речі, стоячи на проході. Юля попросила її у ввічливій формі відійти з проходу, їй потрібно було зробити всього крок, місця вистачало. Юлі ж треба було збирати трьох дітей. На що жінка почала заперечувати, грубо відповідати. Юля сказала їй поводитися скромніше, тому що поруч діти. Та почала говорити: “Ви що думаєте, що якщо у вас діти, то у вас більше прав? Я жінка, у мене прав ще більше, ніж у вас! Ви взагалі мене зрозуміли?”. Вона також обзивала подружжя “бидлом та чмошниками”, – розповів Логачов.

За словами чоловіка, Максим у цей час теж підвівся і, ймовірно, випадково зачепив жінку спиною.

“Вона одразу почала на підвищених тонах говорити, що Максим не мав права до неї торкатися і чіплятися, й погрожувала йому, мовляв, “я вам зараз таке влаштую”, – сказав він.

Як виявилося пізніше, жінка звернулася до поліцейських і чекала подружжя біля виходу з аеропорту, поки ті пройдуть паспортний контроль та ПЛР-тестування. Правоохоронці запропонували вирішити конфлікт шляхом мирної розмови, але жінка була проти і, як розповів Олександр, говорила: “Ви що думаєте, що якщо у вас діти, то у вас прав більше? Я вам усе доведу. Я жінка, у мене прав ще більше. Я вас усіх посаджу і порву”.

“Я був свідком цього. Я розумів, що ситуація абсурдна. Мабуть, дівчина в такий спосіб вирішила привернути до себе увагу. Навіть поліція була на нашому боці”, – зазначив Логачов.

Ситуація в аеропорту затягнулася на чотири години. Жінка не хотіла вирішувати конфлікт.

“Була вже ніч, у нас троє дітей, вони хочуть їсти. Мені довелося відвезти їх до ресторану та залишити Максима та Юлю”, – розповів Олександр.

За його словами, Максим провів у поліцейській дільниці цілу добу. Весь цей час заявниця контролювала, щоб його не випустили.

Українці зверталися до консульства, Міністерства закордонних справ України, до приймальні Уповноваженого з прав людини, проте жодна структура не змогла допомогти. Як розповів Олександр, співробітники консульства навіть давали номери юристів, яких узагалі не існує.

Ситуацію вдалося вирішити лише за допомогою місцевих юристів.

“Тільки вони змогли достукатися до місцевої поліції. Пообіцяли, що Максима повинні відпустити під мою відповідальність. Конфуз у тому, що поліція нам ішла на поступки, намагалися зробити так, щоб вона сама забрала заяву та вирішила мирно ситуацію. Усі розуміли, що ми маємо рацію. А вона сиділа там до кінця”, – підсумував Логачов.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі