7 травня відзначають день народження два вояки дивізії “Галичина”

07 травня 2021, 17:55 Життя
Share Button
Колаж сайту Діло, ліворуч - Мирон Головатий, праворуч - Микола Самиців
Сьогодні, 7 травня, свій 99-ий день народження святкує найстарший в Україні вояк дивізії "Галичина", учасник боїв під Бродами, в'язень совєцьких таборів Микола Самиців, а також цього дня, 96-років виповнюється хорунжому дивізіії "Галичина", останньому голові Головної Управи Братства колишніх вояків 1-ї УД УНА Мирону Головатому.

Про це повідомив львів’янин Ігор Іваньков на своїй сторінці у Фейсбук.

“Приємно писати про таке. Сьогодні вітаємо з уродинами найстаршого в Україні вояка дивізії “Галичина”, учасника боїв під Бродами, в’язня совєцьких таборів Миколу Самиціва. Комбатантові виповнюється 99 років!!!
Пан Микола мешкає в Зборові. Досить добре тримається, як на такий поважний вік, виходить сам на щоденні прогулянки. Правда, не дочуває але є гарним співрозмовником, ще й при доброму гуморі.
Дорогий ветеране – зичимо Вам здоров’я та Божої опіки!!!
Вірю, що через рік ми ватагою приїдемо на Ваш ювілей та на цілий Зборів заспіваємо “Многая літа”, – йдеться у повідомленні.

“Також виявляється, сьогодні маємо ще одного уродинника-дивізійника, у далекому Торонто. Свої уродини святкує також хорунжий (Untersturmführer) дивізії “Галичина”, останній голова Головної Управи Братства колишніх вояків 1-ї УД УНА Мирон Головатий, якому виповнюється 96 років! Дорогий комбатанте – здоров’я Вам зичимо, Божої ласки та побільше втіхи від життя. А також хороших, позитивних звісток з України, яку Ви так любите! З роси і води Вам, пане Мироне”, – зазначив Ігор Іваньков.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі