На Прикарпатті мама 6-річного хлопчика, у якого відмовили дві нирки, потерпає від знущання чоловіка

17 січня 2022, 16:21 Життя
Share Button
Фото ілюстративне
У той час, як волонтери збирають кошти для 6-річного хлопчика, у якого відмовили дві нирки, його мама перебуває у лікарні і сама потребує допомоги.

Про це повідомляє голова благодійного фонду “Час добра та милосердя” Валерія Кушніренко у своєму на Facebook.

У шестирічного хлопчика з Долинського району відмовили дві нирки. Спочатку одна, а за півроку — друга. Оскільки родина — з віддаленого села Долинського району і змоги їздити щодня в лікарню немає, то мама Андрія робить йому гемодіаліз самостійно вдома.

Андрій стоїть у черзі в листі очікування для трансплантації хоча б однієї нирки від донора у Львові.

У Андрійка є ще п’ятеро братів і сестричок.

Тим часом, голова благодійного фонду написала про жах, який регулярно терпить мама Андрія та всі діти.

На фото — мати Андрія, з переламаною щелепою від власного чоловіка, батька усіх її дітей. Побої жінка терпить регулярно. Бувало й так, що лиця не можна було розгледіти від синюшності та набряку. Поліцію кликала неодноразово, але завершалося усе тільки протоколом. А коли поліцейські йшли, Наталі діставалися ще більше, переконує Валеріія Кушніренко.

Відтак, жінка просто замкнулася в собі, втратила надію, що їй з дітьми зможе бодай хтось допомогти, а від того, що говорить іншим, — б’ють ще більше. Чоловік п’ є щодня, не працює, бо вважає, що кошти, які Наталя отримує на дітей, і його, тож можна не працювати.

Наталя виховує шестеро дітей від одного чоловіка.

“Зі зламано щелепою Наталя ходить вже місяць, і навіть коли ми з нею та Андрійком зустрічалися у Львові, в лікарні, я звернула увагу на набряк щелепи, спитала, що це? Нащо Наталя відмахнулася і сказала: нічого, просто зуб напух!” — розповіла волонтерка.

У Івано-Франківську жінка таки зробила рентген. За словами лікаря, потрібно терміново оперувати, бо є перелом та нагнивання, тож жінка може лишитися без пів щелепи.

Опустивши очі, Наталя зізналася про всі ті жахіття, які доводиться їй терпіти з дітьми від чоловіка і про те, як вона його боїться, бо не раз казав, що вб’є! Найжахливіше це те, що він б’є Наталю на очах у всіх дітей, також деколи перепадає і дітям, бо захищають маму! Захистити їх немає кому, бо батькі вмерли, а сестра, яка живе в сусідньому селі, не в силах справитися з тираном!” — пише Валерія Кушніренко.

Наталі з дітьми потрібна допомога і шанс на початок нового життя. Наразі єдиним варіантом для порятунку цієї сім’і волонтери бачать оренду будинку у передмісті Франківська. Будинок повинен містити не менше двох-трьох кімнат, бо дітей шестеро.Поки що ідеться про збір 10 000 гривень.

Зараз Наталя перебуває в одній із лікарень Івано-Франківська, а у вівторок планується операція.

“Їй не можна повертатися додому, до рук тирана, бо наступний приступ побоїв від чоловіка може завершитися справжньою бідою… Підтримайте нас у допомозі для цієї родини, адже діти з мамою не повиненні жити в вічному страху перед завтрашнім днем. Також дуже потрібна фінансова підтримка на лікування, яке Наталя проходить зараз у лікарні”, — йдеться у дописі.

Фінансово допомогти можна за реквізитами:

Карта ключ Приватбанку — 5169330522151635 (Кушніренко Валерія).
Обов’язково в призначенні платежу вказувати “Для Наталі”.
Рахунок IBAN UA313366770000026005052549009, ЄДРПОУ 42732425
Найменування отримувача: Благодійна організація “Час добра та милосердя”.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі